موضوعات سایت

1335

دانلود آهنگ جدید

0

آلبوم

4

دانلود موزیک ویدئو

3

مداحی و نوحه

32

دانلود تیتراژ

مصاحبه جدید و کامل نیلوفر لاری پور در مورد شادمهر عقیلی و دلیل اصلی در ادامه نیافتن همکاریش با شادمهر

شادمهر از گذشته فرار میکند

محسن يگانه خودش هم قبول دارد كه مثل شادمهر مي خواند !!!

 همه این ها از شادمهر شدن و ادای شادمهر را دراوردن به اینجا رسیدن


متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب …

مصاحبه جدید و کامل نیلوفر لاری پور در مورد شادمهر عقیلی

ترانه ســـراها: متنی که می خوانید حاصل گفتگوی “هفته نامه یکشنبه” با نیلوفر لاری پور ترانه سرای آثاری چون: مسافر ، پرپرواز ، علامت سوال و … در “پرونده ای برای پدیده ی یک دهه پیش موسیقی ایران شادمهرعقیلی” می باشد:

بگذاريد از ابتدا شروع كنيم،آشنايي شما باشادمهر از كجاشروع شد؟

عيد سال 77بود.درخيابان جمهوري راه مي رفتم كه از يك مغازه نوار فروشي،صداي موسيقي اي به گوشم خورد كه خيلي به نظرم جالب آمد.رفتم داخل و از فروشنده درمورد صاحب اين اثر پرسيدم. به من گفتند اين آلبوم”بهارمن” نام دارد و كار شادمهر عقيلي است.من آن موقع،شادمهر را نمي شناختم و از آنجايي كه جنس موسيقي اش رادوست داشتم،نوار را خريدم.همان سال آهنگ “معبود”راكه خود شادمهر خوانده بود وآهنگ من بهارم تو زمين” با صداي خشايار اعتمادي وآهنگسازي شادمهر منتشرشد. به اين ترتيب آهنگساز و خواننده جواني به نام شادمهر عقيلي در ذهن من ثبت شد.آن سال از طرف بنياد جانبازان پيشنهادي براي ساخت يك نماهنگ درمورد جانبازان به دست ما رسيده بود كه شعر آن را آقاي سهيل محمودي گفته بودند ومن هم فيلمنامه كليپ را نوشته بودم و براي اهنگسازي كار ، من شادمهر را به دوستان معرفي كردم.از آنجايي كه دوستان با شادمهر آشنايي نداشتند از من خواستند با او تماس بگيرم و براي اين كار دعوت به همكاري كنم.من هم باشادمهر تماس گرفتم و قرار گذاشتيم و در نهايت شادمهر ، اين اهنگ راساخت . روزي كه براي توافق نهايي همراه با تمام عوامل باشادمهر جلسه اي داشتيم،حرف از ترانه سرايي من به ميان امد و شادمهر پيشنهاد سرايش ترانه اي راداد كه باكلمه “مسافر” آغاز شود. همان شب كه به خانه امدم اين شعر راگفتم و فرداي ان روز برايش خواندم. شادمهر ان اوايل مي گفت اين شعر را به قدري دوست دارم كه فكر مي كنم، هر آهنگي برايش بسازم خراب مي شود.به هرحال يك روز، شادمهر با من تماس گرفت و گفت كه براي ترانه مسافر آهنگ ساخته و اين شروع همكاري ما با هم محسوب مي شود.

شادمهر از همان اول هم،همه كارهايش را خودش انجام مي داد؟

بله از همان ابتدا هم شادمهر آهنگسازي و تنظيم تمام اهنگ هايش را خودش انجام مي داد.البته ناگفته نماند كه در آلبوم مسافر”بهروز صفاريان”هم دركنار شادمهر حضور داشت و در ساخت برخي از آهنگ ها به اوكمك مي كرد.

قبل ازاينكه باشادمهر كاركنيد به عنوان يك ترانه سراي حرفه اي مطرح بوديد؟

نه،قبل از آن در گروه كودك راديو اشعار محاوره اي براي گروه كودك مي نوشتم و چند ترانه هم براي نمايش هاي راديويي گفته بودم.اما اولين كارحرفه اي كه در زمينه ترانه سرايي داشتم،سال71 بود كه ترانه اي براي بيژن خاوري سرودم.

مسافر ازابتدا قرار بود آلبوم شود؟

از ابتدا اصلا قرار نبود مسافر آلبوم شود چون واقعا فكرش راهم نمي كرديم كه اين قدر از اين كار استقبال شود.از طرفي،آن زمان اغلب ترانه ها درمورد طبيعت يا مادر و پدر بود و يا به نوعي ترانه را به مناسبت هاي مختلف ربط مي دادند.به هرحال قرار بود، مسافر به عنوان يك تك تراك و براي تلويزيون ساخته شود اما همان روزها بود كه شادمهر با شركتي به نام “پيغام سحر”آشناشد كه آنها از شادمهر خواستند يك آلبوم توليد كند.من هم در اين راه به عنوان مشاور در كنار شادمهر بودم.درآلبوم مسافر،من چهار ترانه داشتم ، سه ترانه سهيل محمودي ويك ترانه هم متعلق به فريد احمدي بود.

چراشادمهر شما را به عنوان مشاور اولين آلبومش انتخاب كرد؟

شايد به اين دليل كه اولين ترانه اي كه به شكل جدي اجرا كرد را از من گرفته بود . ازطرفي من وشادمهر هم سن و سال بوديم و اين طبيعي بود كه شادمهر با من راحت تر از مثلا آقاي سهيل محمودي كه چند سال از او بزرگتر بود كاركند.

پس چطورشدكه تصميم به رفتن گرفت؟

من زياد در جريان دليل رفتن شادمهر نيستم ونمي دانم دليل اصلي رفتن او چه بود.

به من اجازه بدهيد كه اين حرف را باور نكنم،به هرحال شما يكي از نزديك ترين آدمها به شادمهر بوديد!

واقعا نمي دانم كه چه شد كه يك باره شادمهر تصميم گرفت از ايران مهاجرت كند،البته بعضي اوقات به شوخي مي گفت كه هفته آينده از ايران مي روم اما فقط در حد شوخي بود. يا عضي اوقات از فرودگاه به من زنگ مي زد ومي گفت :دارم از ايران مي روم اما وقتي صداي گوينده فرودگاه را مي شنيدم متوجه مي شدم كه شوخي مي كند.نمي دانم چه اتفاقي برايش افتاد كه يك باره همه چيز جدي شد. به هرحال وقتي باهم صحبت مي كرديم خيلي روي موضوع رفتن تاكيد مي كرد.

وبالاخره هم رفت…

بله.روزي كه شادمهر رفت، من اورا نديدم.در آن روزها در مدرسه تدريس مي كردم و طبيعتا وقتي سر كلاس مي رفتم، تلفن همراهم خاموش بود.وقتي از كلاس بيرون آمدم و تلفنم را روشن كردم، مادرم با من تماس گرفت و گفت سريع با شادمهر تماس بگير.وقتي با او تماس گرفتم و ماجرا را پرسيدم گفت كه فرودگاه است و چند ساعت ديگر از ايران مي رود! من باز هم باور نكردم و فكر كردم مثل هميشه شوخي مي كند،اما شادمهر خيلي جدي گفت كه”اين بار ديگر شوخي نيست و تاچند ساعت بعد ايران را به مقصد كانادا ترك خواهم كرد”وقتي به او گفتم كه براي خداحافظي به فرودگاه مي ايم،خيلي با تحكم به من گفت كه:”نه، نمي خواهم بياي…”

چرا؟

نمي دانم ،شادمهر هميشه يك جوري از خاطره ها وگذشته اش فرار مي كند و وقتي درمورد گذشته با او صحبت شود،عصبي مي شود.آخرين باري كه باهم صحبت كرديم، من درمورد مسائلي كه در گذشته اتفاق افتاده بود،صحبت كردم وخيلي واضح بود كه با اين صحبت ها عصبي مي شود.

براي رفتن از طرف كمپاني هاي خارجي پيشنهاد داشت؟

طبيعتا از يك جايي حمايت مي شد كه رفت،چون هيچ آدم عاقلي بدون پشتوانه ، كاري نخواهد كرد.زماني شادمهر با دفتر”پيغام سحر”كار مي كرد،اين دفتر همان جايي بود كه دفتر آاقاي كيميايي هم بود(آن زمان خانم آتشين همسر آقاي كيميايي بود) از طرفي رفتن شادمهر ازايران مقارن شد با ايامي كه همسر آقاي كيميايي هم از ايران رفتند و براي ما كه اطراف شادمهر بوديم،اين شائبه به وجود آمد كه رفتن اين دو ، باهم در ارتباط است و رفتن اين دو در يك بازه زماني از طرف يك كمپاني يا يك شخص خاص حمايت مي شده.

نگفتيد كه شادمهر براي چه رفت؟

ببينيد، شادمهر هيچ وقت از شرايط راضي نبود.همين الان هم از شرايط رضايت ندارد.

خوب الان نبايد هم از شرايط راضي باشد.به هرحال وقتي درايران بود تك ستاره بود اما الان شرايط براي او كاملا متفاوت است.

اما هنوز هم در كارهايش مورد توجه است.چند روز پيش داشتم تعداد دانلود آخرين كار شادمهر را دراينترنت مي ديدم .باتوجه به اينكه آهنگ از هرنظر كار ضعيفي بود تعداد زيادي دانلود داشت.

اگرشادمهر درايران مي ماند از لحاظ حرفه اي وموقعيت براي او بهترنبود؟

متاسفانه شادمهر يك مشكل بزرگ داشت وآن هم اين بود كه روابط عمومي قوي نداشت ونمي توانست خوب با ديگران برخورد كند.شما اگر آلبوم هايي كه او در ايران تهيه كرده را نگاه كنيد،مي بينيد فهرست آدم هايي كه با او كار كرده اند،مرتب تغيير كرده،اما تنها كسي كه شادمهر به نوعي به او اعتماد داشت من بودم و در تمام آلبوم ها اسم من هست اين لطف شادمهر به من بود.اگر شادمهر در ايران مي ماند و برخورد باديگران راياد مي گرفت مي توانست موفق باشد.شادمهر هميشه در موضعي بود كه ديگران را باور نداشت و فكر مي كرد ديگران در فكر سوءاستفاده از او هستند.

پس از طرف ارشاد تحت فشار نبود؟

شايد خيلي مسائل وجود داشته كه من از آنها بي خبرم،به هر حال مجوز برگزاري كنسرت به او داده نمي شد و از طرفي آلبوم”آدم وحوا”براي گرفتن مجوز وضعيت روشني نداشت.شايد دراين شرايط،او به اين فكر افتاد كه رفتن براي او بهتر از ماندن در ايران است.اما من تقريبا مطمئن هستم كه شادمهر به قصد رفتن نرفت.اين موضوع دركليپ هاي اولي كه او در خارج از كشور ساخته هم واضح است كه سعي كرده باهوش زيادي كليپ ها را بسازد تا اگر برگشت،بتواند آن را انكار كند.البته درمورد كنسرت بايد بگويم اگر شادمهر كمي روابط عمومي اش بهتر بود،مي توانست مجوز اجرا هم دريافت كند اما تا خبر مجوز نگرفتن براي اجرا را مي شنيد عصباني مي شد و اصلا به فكر راه حلي براي اين موضوع نبود.البته خيلي ها از كنارشادمهر رشد كردند و بعدا به او پشت كردند.

مثل؟

مثلا يك آدمي مثل عرشيا آمد وآلبوم اولش را باشادمهر كاركرد واز اسم شادمهر براي پيشرفت خودش استفاده كرد بعدها به گوش ما رسيد كه ايشان بايكي از مراكز دولتي تماس گرفته وگفته بود كه شادمهر،مسافر را براي شاه خوانده است وچطور به او اجازه فعاليت مي دهيد؟و اين در حالي بود كه من ترانه مسافر را در مورد خودم گفته بودم.

وقتي كه بالاخره ازايران رفت،چطور به اين نتيجه رسيد كه براي هميشه بماند؟

فكر كنم از زماني كه به آمريكا رفت،ديگر مطمئن شده بود كه به ايران باز نخواهد گشت.

فكر مي كنيد شادمهر هنوز هم از بهترين هاست؟

بله،فكر مي كنم شادمهر نسبت به آدم هايي كه آن طرف آب كار مي كنند يكي از بهترين هاست…

اگرشادمهر امروز در ايران بود و بين يگانه ها وصادقي ها واين همه خواننده زير زميني كار مي كرد،بازهم نفر اول بود؟

بله،محسن يگانه خودش هم قبول دارد كه مثل شادمهر مي خواند.اين واقعا براي من جالب است كه ما شرايطي را فراهم مي اوريم كه شادمهر به فكر مهاجرت بيافتد وآدم هاي شبيه به شادمهر را برجسته مي كنيم.

مثال هم مي زنيد؟

خيلي ها اينگونه هستند،مثل حميد عسكري،رامين بي باك، محسن يگانه و… البته همه اين ها كه گفتم بعضا كارهايشان را هم دوست دارم.مثلا من واقعا اشعار محسن يگانه را دوست دارم وچون در عين سادگي به شدت حسي است يا ملودي هاي عسكري را دوست دارم.اما نمي شود انكار كرد كه همه اين ها از شادمهر شدن و اداي شادمهر را دراوردن به اينجا رسيدند.فكر مي كنم هنوز هم شادمهر يك سر و گردن نسبت به آدم هايي كه در ايران كار مي كنند بالاتر است.

شادمهر راهي براي بازگشت به ايران براي خودش باقي گذاشته است؟

هيچ چيز قابل پيش بيني نيست.وقتي يك كسي مثل فريدون خارج از كشور كاركرده بود كليپش را همه ديده بودند به ايران مي آيد وكار ميكند وخيلي هم مورد توجه قرار مي گيرد، همه چيز بستگي به اين دارد كه چه اتفاقي بيفتد.اين مشكل بزرگ ما در ايران است كه هيچ وقت نمي دانيم فردا چه اتفاقي خواهد افتاد .فكر مي كنم همه آدمهايي كه آن طرف آب دارند كار مي كنند به برگشتن فكر مي كنند.شماهرچه قدر هم سوپر استار باشيد اگر دركشور خودتان باشيد از شرايط بيشتر راضي خواهيد بود.شادمهر آدمي نبود كه بخواهد ازايران برود،او به شدت به مادرش وابسته بود و مادرش برايش خيلي مهم بود اما شرايط اينطور رقم خورد.

داستان سفر

سوداي رفتن ازهمان موقع هم در شادمهر بود يا به تدريج به فكر رفتن افتاد؟

نه اتفاقا شادمهر از اينكه داشت در ايران كار مي كرد خيلي هم خوشحال بود.چون خيلي خوب داشت كار مي كرد و پول خوبي هم در مي آورد.بعد از استقبال فوق العاده اي هم كه از”مسافر”به وجود آمد پيشنهادهاي زيادي براي آهنگسازي به دست شادمهر مي رسيد و دركنار استوديوهاي مختلف روزي دو- سه بار نوازندگي مي كرد و رقم خوبي هم از اين راه به دست مي آورد.در همان دوران طرفداران زيادي داشت و يكي از مشهورترين هنرمندان ايراني بود.الان هم تعداد طرفداران شادمهر كم نيست و هنگامي كه او اهنگ خوبي هم نمي خواند از او طرفداري مي كنند.به هرحال شادمهر زماني كه در ايران بود همه چيز داشت و از همه چيز راضي بود.

پس شادمهر جوگيرشد ورفت؟

نمي شود گفت جوگير شد.شادمهر حتي زماني هم كه از ايران خارج شد قصد نداشت براي هميشه آنجا بماند و صراحتا مي گفت كه برخواهم گشت.اما خب وقتي آدم در شرايطي قرار مي گيرد كه از انجام خيلي از كارها محروم ميشود،تصميم هايي مي گيرد كه شايد منطقي هم نباشد.وقتي كه پرپرواز ساخته مي شد شادمهر به قصه آن مي خنديد كه چرا يك خواننده به موفقيت شخصيتي كه درآن فيلم وجود داشت بايد با آن موقعيت خوب تصميم به مهاجرت بگيرد اما درنهايت خودش تصميم به مهاجرت گرفت.

بعداز مهاجرت هم با شادمهر همكاري داشتيد؟

قبل از اينكه شادمهر از ايران برود من چندكار دست شادمهر داشتم كه بعد از رفتنش آن هارا ساخت و منتشركرد.فال قهوه،آدم فروش و… ازاين قبيل كارها بود.البته دو بند اول آدم فروش براي من بود ودو بند ديگرش را فرزاد حسني نوشته بود.

پس چرااين همكاري ادامه پيدا نكرد؟

مشكل ما از ترانه”آغوش”آغاز شد.دو بند اولين اين ترانه متعلق به شخص ديگري بود و فقط ترجيع بند آن را من نوشته بودم.وقتي در مورد اين ترانه با هم صحبت كرديم به او گفتم نبايد اين كار را با شعر من انجام مي دادي و حداقل اگر مي خواستي اين كار را انجام دهي بايد به من مي گفتي!دراين فاصله خيلي ها براي شادمهر از طريق ايميل شعر مي فرستادند و شادمهر هم ازهمان اشعار استفاده مي كرد و خيلي وقت ها هم شعرها را بالا و پايين مي كرد.ترانه سراها هم به عشق اينكه شادمهر كارهايشان را مي خواند نسبت به اين موضوع اعتراضي نداشتند.

واين قطع رابطه ادامه دار بود يا آشتي كرديد؟

بعد از مدتي يكي از ترانه سراهايش با من تماس گرفت و گفت كه اين شماره شادمهر است و از تو خواسته كه با او تماس بگيري.من با اوتماس گرفتم و چندشب پشت سر هم باهم صحبت كرديم.حتي به من براي سرودن ترانه جديد هم پيشنهاد داد اما به يك باره اين تماسها قطع شد.بعد از چندماه يك آقايي با من تماس گرفتند و گفتند من مدير برنامه شادمهر هستم و به من گفته اند براي گرفتن شعر با شما تماس بگيرم كه اين موضوع واقعا به من برخورد و براي من واقعا سنگين بود.

درجريان ازدواج شادمهر بوديد؟

بله،اتفاقا خيلي هم دراين مورد خنديدم.فكر مي كنم حدود سه سال پيش بود كه شادمهر گفت كه با يك دختر آمريكايي آشنا شده است و قصد دارند باهم ازدواج كنند.من به شوخي بهش گفتم كه براي اقامتت داري اين كار را مي كني اما گقت كه واقعا دوستش دارم.

زماني كه در ايران بود حرفي براي ازدواج بين شما رد و بدل نشد؟

مردم خيلي اين تفكر را داشتند كه شادمهر با دختري كه اشعارش را مي گويد ازدواج كرده است.اين شايعات وجود داشت اما هيچ وقت اين بحث ها بين ما نبود شايد يكي از دلايلي هم كه باعث شد مارابطه كاري قوي داشته باشيم همين بود چون اگر رابطه اي خارج از كار بين ما وجود داشت شايد خيلي زود به مشكل بر ميخوردم.جالب است بدانيد كه در فيلمنامه پرپرواز اسم دختر رو به روي شادمهر هم نيلوفر بود كه با پا فشاري من اين اسم تغيير كرد

Likes(12)Dislikes(6)

مطالب مشابه

ارسال نظر

42 نظر
جواد در شنبه , 28 جولای 2012 گفته :

کامل خوندم :دی

چه جالب ، نمیشناختمش این زنه رو ...

چه حرفای باحالی زده.

Likes(1)Dislikes(1)
admin در شنبه , 28 جولای 2012 گفته :

منم نمیشناختمش اتفاقا :دی

Likes(0)Dislikes(0)
محسن در دوشنبه , 30 جولای 2012 گفته :

حرفای بسیار جالبی بودند.من تا بحال حتی اسم این خانم رانشنیده بودم ولی با توجه به ترانه هایشان. میتوانم بگویم ایشان قلم جادویی دارند در ترانه سرایی

Likes(1)Dislikes(0)
تامران در سه شنبه , 31 جولای 2012 گفته :

خانم لاري پور باارادتي كه دارم واشنايي با شما واخلاقتان كه كمي براي باقي دوستان اشنا نيست سعي كنيد شهرت را دوباره درقلمتان بيابيد
هنرمندي كه فقط نوك بيني خودراميبيند نميتواند به اشعارش خوب نگاه كند
هنرمندي كه اخلاق ندارد هيچ ندارد
هنوزهم مثل من روزهاي تولد وعيدغمگين ميشويد يا اينهم جز؟
دوستدارومنتقدهميشگي شما كه ميشناسيد
درضمن به بچه هاي گل چلچراغ سلام برسانيد
لطفاگاردتان راكمي پايين بياوريد . شادمهربادزديدن سوژه مشكوكم بهت ازمن ثابت كرد كه بسيارهشياراست دربرداشتن اهنگهاي يوناني وغربي مثل چندروزه دل ديونه-مشكوكم-سبب-و..... اورجينالش راهمه دارند.ازاعتيادش نميدانم گفتيد يا نه روزهاي اول دركانادا .به من چه؟ دوستان خانم لاري پوريكي ازاولين ها درموسيقي ايران است سال 74 شايد هم كمي زودتر به طورحرفه اي نوشت برايشان بايد فرش قرمزپهن كرد حرفهاي حقيرهم متلك فرض نكنيد خودشان ميدانند به چه اشاره ميكنم .اهنگ ياس ترانه ازايشان است وكلي ازآلبوم مسافر واكثركارهاي هنرمندان

Likes(2)Dislikes(5)
تامران در سه شنبه , 31 جولای 2012 گفته :

راستي تازه خواندم بانو همزمان با انتشار ومجوزخواندن خشايار من ويكي ازدوستانم هم درامتحان خوانندگي قبول شديم اما امان ازدستهايي كه بايد قطع شوند ونميشوند
لطفا دوست عزيزمان محسن را همپاي ديگرخوانندگان نپنداريد خانم لاريپورخواهش ميكنم بدانيد انها كه هياهو نميكنند بيشترنظاره گرابلهانند اخه با عرض معذرت يگانه اجراي زنده خارج ميخونه محسن چاوشي كه حرفشو نزنيد و...واقعا اين موسيقي به كجا داره ميره؟قهقرا اينو وقتي اولياي هنرجوهاي حقير ميايند وميگويند چرافرزندم تولدت مبارك رابلد نيست حس ميكنم دركشوري كه هر ادم بيكاري خواننده وموزيسين ميشود با عكس وپوستروتيپ به جايي ميرسد بهتراست موزيگ راگل گرفت.چرامهدي يغمايي كه هم صدا دارد هم موسيقي خوانده نبايد مثل يگانه حمايت شود اه حالم بهم ميخورد ازاينكه دركشورم موسيقي بيش ازديگرجاها سليقه است وتعصبانه .حامي افسرده نميخواند كسي ميداند/و....لطفا اين خواننده هايي كه زير10سال اومدند كاسه كوزه روجمع كنند مگربدانند هنريعني ساكت ماندن وسر فرو افكندن هركدام كه دوست دارند حاضرم با اركسترسمفونيك ايران باهاشون رواستيج برم به شرطي كه هركدام بد خوانديم براي هميشه لال شويم اينو من ميگم كه29 سال كارم اموختن هنره اما بدليل طرزفكر ورك گويي دشنه امثال اقايون به تنم هميشه ميشينه عاقلان دانند مدير محترم لطف كنند حرفهاي من پيرمرد رو سانسور نكنن چون دو كلمه حرف حساب.درضمن دوست عزيزم زنه كلمه مناسبي براي شان يك مرد ايراني نيست.

Likes(1)Dislikes(0)
شادی در پنجشنبه , 2 آگوست 2012 گفته :

اه این دختره چه اعتماد به نفسی داره اگه خود شادمهر روابط عمومی خوبی نداشت به اینجا نمیرسید

Likes(4)Dislikes(0)
mina در یکشنبه , 5 آگوست 2012 گفته :

چرته...
حداقل کمتر پشت سر استاد بد میگفتی که تابلو نشه داری از حرص میترکی که دیگه با شادمهر کار نمیکنی و .....

Likes(1)Dislikes(0)
نرگس در جمعه , 17 آگوست 2012 گفته :

مصاحبه ی جالبی بود. ولی دوستانی که نظر دادن بهتر بود کمی در کلمه هایی که بکار بردن دقت میکردن! اگر شما واقعا با شادمهر و کارهاش از ابتدا آشنا بودید پس باید خانم لاری پور رو هم میشناختید!!! اصلا قشنگ نیست که آدم راجع به موضوعی که اطلاعاتی درباره ش نداره اظهار نظر کنه! با دوست خوبمون تامران هم موافقم, استفاده از لفظ “ زنه “ اصلا جالب نبود!ممنون...

Likes(1)Dislikes(1)
سارینا در دوشنبه , 10 سپتامبر 2012 گفته :

سلام
کاش حرفات راست بود
دیوانه اینا رو میگی دل خودت آروم بشه تو حتی شادمهر رو درست نمیدیدی این دروغها چیه میگی
یه همه چیز لو میره من به شادمهر کمک میکنم که پتتو بریزه روی آب
فکر کردی فرزاد حسنی رو خر کردی همه رو میتونی سوارشون بشی حالتو میگیرم که دری وری نگی
من میدونم تو چی توی دلت بود تو شادمهرو دوست نداشتی ؟؟
پادمهر نگاتم نکرد تو 3 سال از شادمهر بزرگتری خانم متولد28 مرداد 1349 بزار بیشتر نگم با 4 تا شعر دادن آدم دختر خاله طرف نمیشه با همین کارای آددمای بی وجدانی مث تو رفت یه روز همه چیزو میگم داره مقدماتش آماده میشه شادمهر میاد و همه چیز معلوم میشه اونموقع خیلیا باید برند آب خنک بخورند ...

Likes(2)Dislikes(1)
سارینا در دوشنبه , 10 سپتامبر 2012 گفته :

بخشید خانم متولد 27 مرداد اشکال تایپی بود حالا چه فرقی داره مگه میخوام واسش تولد بگیرم
یه مصاحبه قبلا از خوندم کاملا عکس این مطالب بود
دختره توهماتشو میگه

Likes(0)Dislikes(2)
مهران در شنبه , 15 سپتامبر 2012 گفته :

یعنی چی استفاده از کلمه زنه خوب نیست؟شما تو خلوتتون چی میگین؟زن همون خانومه.حالا یکی دوست داره میگه زن یکی میگه خانم مگه معلم اخلاقید برید خودتون رو اصلاح کنیدو کمتر راجع به این و ان نظر بدین.آقای تامران اعتیاد شادمهر به شما چه مربوط !!ببینم اگه خودتم درگیر غوا اعتیاد بودی دوست داشتی یکی بیادو اینجوری حرف بزنه؟هر کسی یه زمانی اشتباه میکنه.مهم الانه که دیگه معتاد نیست.حداقل اینقدر مرده که اعتراف کرد که معتاد بوده اما آیا شما وجود میکنی حتی اسم و فامیلتو بدی؟اینقدر هم ار ارکسترو صدا حرف نزنید و به شاگرداتون تولدت مبارک یاد بدید!!!اگه این کاره بودی به قول خودت سکوت می کردی.زندگی شخصی هر کس به خودش ریط داره!یا علی

Likes(0)Dislikes(0)
مهران در شنبه , 15 سپتامبر 2012 گفته :

نیلوفر خانم شما هم یاد گرفتی؟شادمهرو نردبون خودت کردی؟تا حالا کجا بودی؟چرا دهنتو بسته بودی؟با شادمهر کار میکردیو عاشقش نبودی؟به قول احمدی نژاد بگم؟؟؟بگم؟

Likes(0)Dislikes(0)
ehsan در یکشنبه , 14 اکتبر 2012 گفته :

ببینید به نظر من مهم نیست که شادمهر تو گذشتش چه اشتباهاتی کرده--مهم اینه که الان شادمهر تو دل تموم مردم خودشو جا کرده و اینکه شادمهر چه داخل وچه بیرون از کشور باشه همون شادمهره----طرفدار همیشگی شادمهر عزیز

Likes(1)Dislikes(0)
Negar در چهار شنبه , 17 اکتبر 2012 گفته :

بگم بگم خيلي باحال بود :[)

Likes(0)Dislikes(0)
مجید در جمعه , 9 نوامبر 2012 گفته :

حرفاش جالب بود ولی بنظرم یه جاهاییش درست نبود.

Likes(0)Dislikes(0)
masoud در یکشنبه , 2 دسامبر 2012 گفته :

شادمهر خیلی تقلید کرده دوستان
این خانمم واقعا خانم مجترمی هستن

Likes(1)Dislikes(0)
برادر شادمهر در پنجشنبه , 6 دسامبر 2012 گفته :

خیلی وقته ندیدمش(شادمهرو)میشه کاری کرد برکرده. تشكر از خانوم لاري پور .تبريز

Likes(0)Dislikes(0)
یاسمن در شنبه , 15 دسامبر 2012 گفته :

من خودم طرفدار شادمهرم ولی میخوام بیطرفانه قضاوت کنم حرفهای خانم لاری پور تا حدودی درسته اگه دقت کرده باشین شادمهر تو اکثر ترانه هاش حرف از شک و تردید میزنه انگار خیلی به اطرافیانش اعتماد نداره... خصوصیات اخلاقی هرکس بخودش مربوطه ولی ایشون راست میگن. اصولا مدای بهمن ماهی بی ثبات و شکاک هستن.

Likes(0)Dislikes(0)
sara در شنبه , 5 ژانویه 2013 گفته :

چه اهمیتی داره که یه خواننده کی بوده یا کی هست .اصلا زندگی ادما به کسی ربطی نداره .ما به عنوان یه شنونده و طرفدار فقط باید صدا و موسیقیو بشنویم و ازش لذت ببریم .پس مهم نیست شادمهر کجاستو چه کرده مهم اینه که شادمهر موسیقیو ترک نکنه .مهم نیس خانم لاری پور راست میگه یا نه مهم اینه که ترانه هاش حرف نداره.

Likes(1)Dislikes(0)
david_22 در دوشنبه , 7 ژانویه 2013 گفته :

با این همه حال یه چیزایی هست که هیچکس حتی بد خواهان شادمهر هم نمیتونن انکارش کنن اینکه شادمهر همیشه یه سر و گردن از همه ی خوانندها بالاتره و خواننده هایی مثل محسن یگانه؛عسکری؛احمدوند و ..... همیشه از استاد شادمهر تقلید میکنند (درود بر شادمهر و طرفدارانش.درضمن شادمهر تو سایت ویکی صدا رتبه ی ۱ رو داره)

Likes(0)Dislikes(0)
حسین در جمعه , 11 ژانویه 2013 گفته :

امان از بی فرهنگان همیشه عقب مانده ایرانی

طرز حرف زدن با دوتا هنرمند رو هم بلد نیستن

Likes(0)Dislikes(0)
حسین در جمعه , 11 ژانویه 2013 گفته :

تمام طرفداران شادمهر عزیز

به حرفای این عقده ای ها و زد شادمهری ها اصلا توجه نکنید که شادمهر تقلید کرده و ... اگه تقلید کرده نشون ما هم بدونم

من به شخصه کامل تحقیق کردم شادمهر فقط آهنگ مشکوک رو کاور کرده همین

اینا با این حرفاشون میخوان عقده هاشونو تخلیه کنند اگه راست میگید یه اهنگی که ازش تقلید کرده رو نشون بدین ما هم بدونیم چرا رو هوا حرف میزنین

Likes(0)Dislikes(0)
محمد رضا در پنجشنبه , 31 ژانویه 2013 گفته :

مرسی داش حسین .بعضیا داشتن خیلی پررو میشدن

Likes(0)Dislikes(1)
همایون در سه شنبه , 12 فوریه 2013 گفته :

ممنون جالب بود

Likes(0)Dislikes(0)
زکیه در دوشنبه , 11 مارس 2013 گفته :

چندتا رُمانِ فوق العاده هست که اسم نویسندش؛
"نیلوفر لاری"هستش.دیگه "پور"نداره ادامش.
به نظرتون همین خانومه؟
خیلی قشنگن.اگه واقعا کاره ایشونه؛باید بگم
شخصیت بزرگواری هستن.هنرمند واقعی..... . . . . .
تمام آهنگای قشنگی که شادمهرو معروف کرد
این خانوم گفتن..... . . . . بی انصافو حسود نباشید.

Likes(0)Dislikes(0)
parsa در شنبه , 23 مارس 2013 گفته :

حرفهای دوستان که کامنت گذاشته بودند در این باره تا قدری درسته تا اندازه ایی هم میشه گفت نه! نه از این باره که از طرف خانمها فقط توهین بود که البته طبیعی هستش به این خاطر که بین خانمها اکثر قریب به اتفاقشون یه حس حسادت شدید هست به گونه ایی که پیشرفت هم جنس خودشون و نمیتونن ببینن این یه چیز ثابت شدس. اگر دقت کنید خانم لاری پور حرفی بر علیه شادمهر نگفت و در اکثر حرفاش ازش به خوبی یاد کرد. خانمهایی که کامنت گذاشتن باید بدون که از چیزی که نمیدونن و سواد آنچنانی ندارن حرف نزنن خواهشنن. پس من هم برای این خانم و همچنین شادمهر هر جا که هست آرزوی موفقیت میکنم مرسی.

Likes(0)Dislikes(0)
ناشناس در شنبه , 15 ژوئن 2013 گفته :

بعضی ها واقعا خیلی کم شعورن . خانم نیلوفر لاری همه حرفاشون حقیقته . از بعضی شماها که ایشون رو نمیشناسید میخوام قبل از اینکه چیزی در مورد خانوم لاری پور تو این سایت بنویسید اول ببینید این خانوم کی هستن بعد نظر بدین .

Likes(0)Dislikes(0)
پرنوش در دوشنبه , 24 ژوئن 2013 گفته :

کاش بیشتر راجب ازدواج حرف میزد خیلی خوبه که ازدواج کرد.
بچه ها یه چیزی این نیلوفره واقعا حرفاش راسته؟

Likes(0)Dislikes(0)
افشین در دوشنبه , 1 جولای 2013 گفته :

فک نکنم پرنوش

Likes(0)Dislikes(0)
سارا در شنبه , 13 جولای 2013 گفته :

سلام.باید بگم که خیلی از این حرفایی که نوشته شده بود درست نیست.از جمله قضیه عرشیا و یا این که فرزاد حسنی شعر آدم فروش اصلا نگفته.خوندم این مطلب رو اما خیلی هاش اشتباه بود.

Likes(0)Dislikes(0)
Melina در سه شنبه , 6 آگوست 2013 گفته :

Salam..Faghat ebtedaye coumentam ino begam k man ghasde bi ehterami be hich fardio nadaram doostan.....Bayaad begam k age faghat1 kam aghl o deghat be kharj bedin kheili rahat motevajehe in amr k khanom Lari Poor vaghean ghasd jelve dadane Ostad ro b soorat nakhoshayandi daran k khode man ino takzib mikonam va b nazaram ishoon Deleshoon az 1 ja dige porrrre:-)Ino dige hame midoonan k OSTAD ba oon panjehaye Talaish o Sedaye Takeshhhhh ghalbe hame Tarafdarasho taskhirrrrrrr karde...........Ma hamishe doostdaret mimoonim Ostad Shadmehr Aziz

Likes(0)Dislikes(0)
مجتبی در چهار شنبه , 4 دسامبر 2013 گفته :

سلام اشعار نیلوفر جالب بود ولی بنظرم اشعار جواد شرفپور و مونا برزویی بیشتر به شخصیت شادمهر می خورن، اشعار نیلوفر خیلی دخترونن مثل آهنگ آبی، درضمن شادمهر یک ستاره نیست بلکه فوق ستاره است چون هم آهنگسازه هم نوازنده همه ی سازها و هم بازیگر، هیچکی داخل وخارج ایران همه ی این شرایط رو نداره، بهرحال فراموش نکنین برای مهستی و ابی آهنگ ساخته.

Likes(0)Dislikes(0)
مهسا در پنجشنبه , 23 ژانویه 2014 گفته :

من فقط از خدا سلامتی شادمهرجونمو میبخوام

Likes(1)Dislikes(0)
فرهاد در سه شنبه , 18 فوریه 2014 گفته :

دوستان صحبت های آقایی تامران رو جدی نگیرید این آقا یا اینکه نفهمه یا اینکه خودش رو زده به نفهمی....
شادمهر عقیلی کارش درسته و همیشه مورد تایید همه بزرگان موسیقی بوده و هست اگه شک دارید کمی تحقیق کنید و به شایعات توجه نکنید
حرف های آقای تامران که از روی جاهلی و نادانی زده شده رو نشنیده میگیریم

مرسی از اینکه این مصاحبه رو توی سایت گذاشتید
موفق باشید

Likes(0)Dislikes(0)
mohsen در جمعه , 23 می 2014 گفته :

سلام
فقط خواستم بگم رفتن شادمهر تقصیر هیچکس نیست شادمهر بلندپرواز بود دوست داشت اوج بگیره واینکه بیشتر اهنگهایی که شادمهر خونده در خارج قطعا تو ایران مجوز نمیگرفت.
شادمهر هرگز بر نخواهد گشت ولی من از اینجا براش ارزوی موفقیت میکنم.
شادمهر عقیلی دوستت دارم.
به قول حمید عسکری
(هیشکی مث من تو رو دوس نداره)

Likes(0)Dislikes(0)
سروش در پنجشنبه , 19 ژوئن 2014 گفته :

من همه نظرات رو نخوندم اما از همه مسخره تر حرفای تامران بود ، همین مونده که شادمهر بیاد آهنگی رو از کسی بدزده که حتی اسمش رو هم کسی نشنیده ، آخه مگه شاعر یا شعر خوب کمه که آدم با امثال شما معاشرت کنه ؟ آونهم شادمهر با شما ! عجب ، بهرحال خانم لاری پور شعرهای بی نظیری دارن و نشون از احساسشون داره ، شاید هم رابطه ای بینشون بوده که حالا لحنشون اینقدر تند و روک هستش ، بهرحال شادمهر جایگاهش همیشه محفوظه و نه با طرفداری من بالاتر میره نه با تهمتای امثال تامران و ،،،،، پایین ،

Likes(1)Dislikes(0)
رضا در دوشنبه , 29 دسامبر 2014 گفته :

با سلام خدمت دوستان
بنده یکی از طرفداران واقعی شادمهر عقیلی هستم . من به طور تخصصی از هنر موسیقی سرم نمیشه ولی به جرات میتونم بگم صدای من خیلی شبیه شادمهر و حتی یه جورایی چهره بنده شبیه استاد هستش و اینو بیشتر دوستانم بهم تاکیید کردن و یکی از آرزوهام از نزدیک دیدن استاد هست ، من در حدی نیستم که بخوام از استاد انتقاد کنم ولی اینها دل نوشته های خودمه که خوتاستم به شما هم بگم ، میخواستم در مورد استاد یکم حرف بزنم هر کی قبول داشت حتما لایک بزنه ، این نقد کاملا از خودمه و خودم به این نتایج رسیدم ، شادمهر عقیلی یکم روابط عمومی پایینی داره و به طور ساده کمی راحت نیست با مردم و فردی مغرور هستش اینو میتوان از آهنگها و فیلمهای استاد فهمید و یکی از دلایلی که از ایران مهاجرت کرد نارضایتی استاد از وضعیت موسیقی ایران بود که متاسفانه بعد رفتن استاد همه چیز 180 درجه عوض شد میتونم بگم نقطه عطف موسیقی ایران بعد انقلاب مهاجرت استاد بود که واقعا حیف شد و استاد در خارج از کشور تحلیل یافت . شادمهر بیشتر از اینکه خواننده خوبی باشه آهنگساز و تنظیم کننده خوبی هستش ، ویولون و گیتارش که محشره - شادمهر یه جورایی از گذشته خودش ناراضیه از مصاحبه هاش معلومه - کلاً یه شخصیت خاصی داره که هر کسی نمیتونه باهاش رابطه برقرار کنه - شادمهر از کسی تقلید نکرده ولی یه جورایی سبکش شبیه سیاوش شمس هستش که سن بالاتری از شادمهر داره - یکی از چیزایی که منو ناراحت میکنه تغییر مدل مو و استایل شادمهر هست و اینکه بیشتر کلیپهای شادمهر بی مفهوم هستش و یکم در شان استاد نیست فقط قدرت فیلم برداری و تکنولوژی رو به رخ میکشه و یکم حس میکنم سبکش به سمت راک کشیده شده ، مخصوصا کلیپهای اخیر - و مطلب آخر اینکه در قدرتمندی و با کیفیت بودن و با تحریر بودن صدای شادمهر شکی نیست ولی تنها ضعف استاد در اجرای زنده هست که اصلا به دل من نمیشینه - به جرات میتونم بگم محسن یگانه از این لحاظ برتری داره نسبت به استاد و اینکه یگانه - مرحوم پاشایی - سامان جلیلی - رامین بیباک - حمید عسکری و احمدوند هیچکدام از هم و حتی از شادمهر تقلید نکرده اند و هر کدام یه سبک خاص و زیبایی خاص خود را دارند . با تشکر عاشق شادمهر رضا
کسی حرفامو به دل نگیره چون من از همتون بیشتر استاد رو دوست دارم . مرسی

Likes(1)Dislikes(0)
افشین سعدالدین در یکشنبه , 25 ژانویه 2015 گفته :

سلام نیلوفرخانم
با عرض ادب من افشین سعدالدین هستم پسر خاله شادمهر عزیز09121078239
شادمهر تو تمام صحبتها از شما بعنوان دوست خوب و قابل اعتماد یاد میکرده و هنوز هم همین تفکر را نسبت به شما داره
خواهش میکنم نگذارید از نوع گفتن مطالب برداشت نا صحیح انجام بشه
و ابزار کاری بشه برای سود جویان
با سپاس فراوان از بانو نیلوفر لاری پور
ارادتمند افشین سعدالدین
در ضمن خاله ام سلام رساندند

Likes(5)Dislikes(0)
amir در دوشنبه , 22 ژوئن 2015 گفته :

درسته که شادمهر واقعا خوبه به نظرم این خوب بودن رو مدیون بچه های ایرانه البته خودش هم که واقعا سوپر استار صداست

Likes(0)Dislikes(0)
سعید در پنجشنبه , 27 آگوست 2015 گفته :

سلام به همگی.به نظر من یه دوست واقعی هیچوقت دوستشو نمیفروشه مگه اینکه دلش خیلی پر باشه.............................................................................................

Likes(0)Dislikes(0)
محمد علی بیات در دوشنبه , 30 نوامبر 2015 گفته :

اولا سلامی از عشقی ک دارم ب شادمهرم و خانم لاری پور عزیز و اینک من از بچگی با آهنگهای اوبزرگ شدم و من 18 سالمه از استان گلستان منطقه کالپوش روستایی نامنیک و من خیلی وقت هس ک چاره ای برای فرار از ایران ب سوی شادمهر هستم وی روزی مطمئنم ک خواهم رفت و من انقدر شادمهریم ک کسایی ک منو میشناسن ب اسم شادمهر صدام میزنن و هیچ ادعایی هم نمیکنم و درمورد خانم نیلوفر لاری پور انتقادی ندارم و شادمهر خودش بودو خودش ونظر کسلنی ک با نظر شادمهر هم خونی نیس مهم نیست پس دوستان هر کس از شادمهر بد گفته کسانی ان ک ب گرد شادمهر نرسیدن.شادمهرم آدینه دونیم سنن غیرز هیچکمه استمرم .. ب زبان ترکی بود

نظر من واقعی و میتونم ثابت کنم

Likes(0)Dislikes(0)
یه نفر در یکشنبه , 14 فوریه 2016 گفته :

حالا چرا داری شماره میدی جناب افشین سعدالدین؟

باشه قبول! شما اصلا خودشی!

هه هه هه....

Likes(0)Dislikes(0)