موضوعات سایت

1358

دانلود آهنگ جدید

0

آلبوم

4

دانلود موزیک ویدئو

3

مداحی و نوحه

32

دانلود تیتراژ

مصاحبه جدید و کامل نیلوفر لاری پور در مورد شادمهر عقیلی و دلیل اصلی در ادامه نیافتن همکاریش با شادمهر

شادمهر از گذشته فرار میکند

محسن یگانه خودش هم قبول دارد که مثل شادمهر می خواند !!!

 همه این ها از شادمهر شدن و ادای شادمهر را دراوردن به اینجا رسیدن


متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب …

مصاحبه جدید و کامل نیلوفر لاری پور در مورد شادمهر عقیلی

ترانه ســـراها: متنی که می خوانید حاصل گفتگوی “هفته نامه یکشنبه” با نیلوفر لاری پور ترانه سرای آثاری چون: مسافر ، پرپرواز ، علامت سوال و … در “پرونده ای برای پدیده ی یک دهه پیش موسیقی ایران شادمهرعقیلی” می باشد:

بگذارید از ابتدا شروع کنیم،آشنایی شما باشادمهر از کجاشروع شد؟

عید سال ۷۷بود.درخیابان جمهوری راه می رفتم که از یک مغازه نوار فروشی،صدای موسیقی ای به گوشم خورد که خیلی به نظرم جالب آمد.رفتم داخل و از فروشنده درمورد صاحب این اثر پرسیدم. به من گفتند این آلبوم”بهارمن” نام دارد و کار شادمهر عقیلی است.من آن موقع،شادمهر را نمی شناختم و از آنجایی که جنس موسیقی اش رادوست داشتم،نوار را خریدم.همان سال آهنگ “معبود”راکه خود شادمهر خوانده بود وآهنگ من بهارم تو زمین” با صدای خشایار اعتمادی وآهنگسازی شادمهر منتشرشد. به این ترتیب آهنگساز و خواننده جوانی به نام شادمهر عقیلی در ذهن من ثبت شد.آن سال از طرف بنیاد جانبازان پیشنهادی برای ساخت یک نماهنگ درمورد جانبازان به دست ما رسیده بود که شعر آن را آقای سهیل محمودی گفته بودند ومن هم فیلمنامه کلیپ را نوشته بودم و برای اهنگسازی کار ، من شادمهر را به دوستان معرفی کردم.از آنجایی که دوستان با شادمهر آشنایی نداشتند از من خواستند با او تماس بگیرم و برای این کار دعوت به همکاری کنم.من هم باشادمهر تماس گرفتم و قرار گذاشتیم و در نهایت شادمهر ، این اهنگ راساخت . روزی که برای توافق نهایی همراه با تمام عوامل باشادمهر جلسه ای داشتیم،حرف از ترانه سرایی من به میان امد و شادمهر پیشنهاد سرایش ترانه ای راداد که باکلمه “مسافر” آغاز شود. همان شب که به خانه امدم این شعر راگفتم و فردای ان روز برایش خواندم. شادمهر ان اوایل می گفت این شعر را به قدری دوست دارم که فکر می کنم، هر آهنگی برایش بسازم خراب می شود.به هرحال یک روز، شادمهر با من تماس گرفت و گفت که برای ترانه مسافر آهنگ ساخته و این شروع همکاری ما با هم محسوب می شود.

شادمهر از همان اول هم،همه کارهایش را خودش انجام می داد؟

بله از همان ابتدا هم شادمهر آهنگسازی و تنظیم تمام اهنگ هایش را خودش انجام می داد.البته ناگفته نماند که در آلبوم مسافر”بهروز صفاریان”هم درکنار شادمهر حضور داشت و در ساخت برخی از آهنگ ها به اوکمک می کرد.

قبل ازاینکه باشادمهر کارکنید به عنوان یک ترانه سرای حرفه ای مطرح بودید؟

نه،قبل از آن در گروه کودک رادیو اشعار محاوره ای برای گروه کودک می نوشتم و چند ترانه هم برای نمایش های رادیویی گفته بودم.اما اولین کارحرفه ای که در زمینه ترانه سرایی داشتم،سال۷۱ بود که ترانه ای برای بیژن خاوری سرودم.

مسافر ازابتدا قرار بود آلبوم شود؟

از ابتدا اصلا قرار نبود مسافر آلبوم شود چون واقعا فکرش راهم نمی کردیم که این قدر از این کار استقبال شود.از طرفی،آن زمان اغلب ترانه ها درمورد طبیعت یا مادر و پدر بود و یا به نوعی ترانه را به مناسبت های مختلف ربط می دادند.به هرحال قرار بود، مسافر به عنوان یک تک تراک و برای تلویزیون ساخته شود اما همان روزها بود که شادمهر با شرکتی به نام “پیغام سحر”آشناشد که آنها از شادمهر خواستند یک آلبوم تولید کند.من هم در این راه به عنوان مشاور در کنار شادمهر بودم.درآلبوم مسافر،من چهار ترانه داشتم ، سه ترانه سهیل محمودی ویک ترانه هم متعلق به فرید احمدی بود.

چراشادمهر شما را به عنوان مشاور اولین آلبومش انتخاب کرد؟

شاید به این دلیل که اولین ترانه ای که به شکل جدی اجرا کرد را از من گرفته بود . ازطرفی من وشادمهر هم سن و سال بودیم و این طبیعی بود که شادمهر با من راحت تر از مثلا آقای سهیل محمودی که چند سال از او بزرگتر بود کارکند.

پس چطورشدکه تصمیم به رفتن گرفت؟

من زیاد در جریان دلیل رفتن شادمهر نیستم ونمی دانم دلیل اصلی رفتن او چه بود.

به من اجازه بدهید که این حرف را باور نکنم،به هرحال شما یکی از نزدیک ترین آدمها به شادمهر بودید!

واقعا نمی دانم که چه شد که یک باره شادمهر تصمیم گرفت از ایران مهاجرت کند،البته بعضی اوقات به شوخی می گفت که هفته آینده از ایران می روم اما فقط در حد شوخی بود. یا عضی اوقات از فرودگاه به من زنگ می زد ومی گفت :دارم از ایران می روم اما وقتی صدای گوینده فرودگاه را می شنیدم متوجه می شدم که شوخی می کند.نمی دانم چه اتفاقی برایش افتاد که یک باره همه چیز جدی شد. به هرحال وقتی باهم صحبت می کردیم خیلی روی موضوع رفتن تاکید می کرد.

وبالاخره هم رفت…

بله.روزی که شادمهر رفت، من اورا ندیدم.در آن روزها در مدرسه تدریس می کردم و طبیعتا وقتی سر کلاس می رفتم، تلفن همراهم خاموش بود.وقتی از کلاس بیرون آمدم و تلفنم را روشن کردم، مادرم با من تماس گرفت و گفت سریع با شادمهر تماس بگیر.وقتی با او تماس گرفتم و ماجرا را پرسیدم گفت که فرودگاه است و چند ساعت دیگر از ایران می رود! من باز هم باور نکردم و فکر کردم مثل همیشه شوخی می کند،اما شادمهر خیلی جدی گفت که”این بار دیگر شوخی نیست و تاچند ساعت بعد ایران را به مقصد کانادا ترک خواهم کرد”وقتی به او گفتم که برای خداحافظی به فرودگاه می ایم،خیلی با تحکم به من گفت که:”نه، نمی خواهم بیای…”

چرا؟

نمی دانم ،شادمهر همیشه یک جوری از خاطره ها وگذشته اش فرار می کند و وقتی درمورد گذشته با او صحبت شود،عصبی می شود.آخرین باری که باهم صحبت کردیم، من درمورد مسائلی که در گذشته اتفاق افتاده بود،صحبت کردم وخیلی واضح بود که با این صحبت ها عصبی می شود.

برای رفتن از طرف کمپانی های خارجی پیشنهاد داشت؟

طبیعتا از یک جایی حمایت می شد که رفت،چون هیچ آدم عاقلی بدون پشتوانه ، کاری نخواهد کرد.زمانی شادمهر با دفتر”پیغام سحر”کار می کرد،این دفتر همان جایی بود که دفتر آاقای کیمیایی هم بود(آن زمان خانم آتشین همسر آقای کیمیایی بود) از طرفی رفتن شادمهر ازایران مقارن شد با ایامی که همسر آقای کیمیایی هم از ایران رفتند و برای ما که اطراف شادمهر بودیم،این شائبه به وجود آمد که رفتن این دو ، باهم در ارتباط است و رفتن این دو در یک بازه زمانی از طرف یک کمپانی یا یک شخص خاص حمایت می شده.

نگفتید که شادمهر برای چه رفت؟

ببینید، شادمهر هیچ وقت از شرایط راضی نبود.همین الان هم از شرایط رضایت ندارد.

خوب الان نباید هم از شرایط راضی باشد.به هرحال وقتی درایران بود تک ستاره بود اما الان شرایط برای او کاملا متفاوت است.

اما هنوز هم در کارهایش مورد توجه است.چند روز پیش داشتم تعداد دانلود آخرین کار شادمهر را دراینترنت می دیدم .باتوجه به اینکه آهنگ از هرنظر کار ضعیفی بود تعداد زیادی دانلود داشت.

اگرشادمهر درایران می ماند از لحاظ حرفه ای وموقعیت برای او بهترنبود؟

متاسفانه شادمهر یک مشکل بزرگ داشت وآن هم این بود که روابط عمومی قوی نداشت ونمی توانست خوب با دیگران برخورد کند.شما اگر آلبوم هایی که او در ایران تهیه کرده را نگاه کنید،می بینید فهرست آدم هایی که با او کار کرده اند،مرتب تغییر کرده،اما تنها کسی که شادمهر به نوعی به او اعتماد داشت من بودم و در تمام آلبوم ها اسم من هست این لطف شادمهر به من بود.اگر شادمهر در ایران می ماند و برخورد بادیگران رایاد می گرفت می توانست موفق باشد.شادمهر همیشه در موضعی بود که دیگران را باور نداشت و فکر می کرد دیگران در فکر سوءاستفاده از او هستند.

پس از طرف ارشاد تحت فشار نبود؟

شاید خیلی مسائل وجود داشته که من از آنها بی خبرم،به هر حال مجوز برگزاری کنسرت به او داده نمی شد و از طرفی آلبوم”آدم وحوا”برای گرفتن مجوز وضعیت روشنی نداشت.شاید دراین شرایط،او به این فکر افتاد که رفتن برای او بهتر از ماندن در ایران است.اما من تقریبا مطمئن هستم که شادمهر به قصد رفتن نرفت.این موضوع درکلیپ های اولی که او در خارج از کشور ساخته هم واضح است که سعی کرده باهوش زیادی کلیپ ها را بسازد تا اگر برگشت،بتواند آن را انکار کند.البته درمورد کنسرت باید بگویم اگر شادمهر کمی روابط عمومی اش بهتر بود،می توانست مجوز اجرا هم دریافت کند اما تا خبر مجوز نگرفتن برای اجرا را می شنید عصبانی می شد و اصلا به فکر راه حلی برای این موضوع نبود.البته خیلی ها از کنارشادمهر رشد کردند و بعدا به او پشت کردند.

مثل؟

مثلا یک آدمی مثل عرشیا آمد وآلبوم اولش را باشادمهر کارکرد واز اسم شادمهر برای پیشرفت خودش استفاده کرد بعدها به گوش ما رسید که ایشان بایکی از مراکز دولتی تماس گرفته وگفته بود که شادمهر،مسافر را برای شاه خوانده است وچطور به او اجازه فعالیت می دهید؟و این در حالی بود که من ترانه مسافر را در مورد خودم گفته بودم.

وقتی که بالاخره ازایران رفت،چطور به این نتیجه رسید که برای همیشه بماند؟

فکر کنم از زمانی که به آمریکا رفت،دیگر مطمئن شده بود که به ایران باز نخواهد گشت.

فکر می کنید شادمهر هنوز هم از بهترین هاست؟

بله،فکر می کنم شادمهر نسبت به آدم هایی که آن طرف آب کار می کنند یکی از بهترین هاست…

اگرشادمهر امروز در ایران بود و بین یگانه ها وصادقی ها واین همه خواننده زیر زمینی کار می کرد،بازهم نفر اول بود؟

بله،محسن یگانه خودش هم قبول دارد که مثل شادمهر می خواند.این واقعا برای من جالب است که ما شرایطی را فراهم می اوریم که شادمهر به فکر مهاجرت بیافتد وآدم های شبیه به شادمهر را برجسته می کنیم.

مثال هم می زنید؟

خیلی ها اینگونه هستند،مثل حمید عسکری،رامین بی باک، محسن یگانه و… البته همه این ها که گفتم بعضا کارهایشان را هم دوست دارم.مثلا من واقعا اشعار محسن یگانه را دوست دارم وچون در عین سادگی به شدت حسی است یا ملودی های عسکری را دوست دارم.اما نمی شود انکار کرد که همه این ها از شادمهر شدن و ادای شادمهر را دراوردن به اینجا رسیدند.فکر می کنم هنوز هم شادمهر یک سر و گردن نسبت به آدم هایی که در ایران کار می کنند بالاتر است.

شادمهر راهی برای بازگشت به ایران برای خودش باقی گذاشته است؟

هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.وقتی یک کسی مثل فریدون خارج از کشور کارکرده بود کلیپش را همه دیده بودند به ایران می آید وکار میکند وخیلی هم مورد توجه قرار می گیرد، همه چیز بستگی به این دارد که چه اتفاقی بیفتد.این مشکل بزرگ ما در ایران است که هیچ وقت نمی دانیم فردا چه اتفاقی خواهد افتاد .فکر می کنم همه آدمهایی که آن طرف آب دارند کار می کنند به برگشتن فکر می کنند.شماهرچه قدر هم سوپر استار باشید اگر درکشور خودتان باشید از شرایط بیشتر راضی خواهید بود.شادمهر آدمی نبود که بخواهد ازایران برود،او به شدت به مادرش وابسته بود و مادرش برایش خیلی مهم بود اما شرایط اینطور رقم خورد.

داستان سفر

سودای رفتن ازهمان موقع هم در شادمهر بود یا به تدریج به فکر رفتن افتاد؟

نه اتفاقا شادمهر از اینکه داشت در ایران کار می کرد خیلی هم خوشحال بود.چون خیلی خوب داشت کار می کرد و پول خوبی هم در می آورد.بعد از استقبال فوق العاده ای هم که از”مسافر”به وجود آمد پیشنهادهای زیادی برای آهنگسازی به دست شادمهر می رسید و درکنار استودیوهای مختلف روزی دو- سه بار نوازندگی می کرد و رقم خوبی هم از این راه به دست می آورد.در همان دوران طرفداران زیادی داشت و یکی از مشهورترین هنرمندان ایرانی بود.الان هم تعداد طرفداران شادمهر کم نیست و هنگامی که او اهنگ خوبی هم نمی خواند از او طرفداری می کنند.به هرحال شادمهر زمانی که در ایران بود همه چیز داشت و از همه چیز راضی بود.

پس شادمهر جوگیرشد ورفت؟

نمی شود گفت جوگیر شد.شادمهر حتی زمانی هم که از ایران خارج شد قصد نداشت برای همیشه آنجا بماند و صراحتا می گفت که برخواهم گشت.اما خب وقتی آدم در شرایطی قرار می گیرد که از انجام خیلی از کارها محروم میشود،تصمیم هایی می گیرد که شاید منطقی هم نباشد.وقتی که پرپرواز ساخته می شد شادمهر به قصه آن می خندید که چرا یک خواننده به موفقیت شخصیتی که درآن فیلم وجود داشت باید با آن موقعیت خوب تصمیم به مهاجرت بگیرد اما درنهایت خودش تصمیم به مهاجرت گرفت.

بعداز مهاجرت هم با شادمهر همکاری داشتید؟

قبل از اینکه شادمهر از ایران برود من چندکار دست شادمهر داشتم که بعد از رفتنش آن هارا ساخت و منتشرکرد.فال قهوه،آدم فروش و… ازاین قبیل کارها بود.البته دو بند اول آدم فروش برای من بود ودو بند دیگرش را فرزاد حسنی نوشته بود.

پس چرااین همکاری ادامه پیدا نکرد؟

مشکل ما از ترانه”آغوش”آغاز شد.دو بند اولین این ترانه متعلق به شخص دیگری بود و فقط ترجیع بند آن را من نوشته بودم.وقتی در مورد این ترانه با هم صحبت کردیم به او گفتم نباید این کار را با شعر من انجام می دادی و حداقل اگر می خواستی این کار را انجام دهی باید به من می گفتی!دراین فاصله خیلی ها برای شادمهر از طریق ایمیل شعر می فرستادند و شادمهر هم ازهمان اشعار استفاده می کرد و خیلی وقت ها هم شعرها را بالا و پایین می کرد.ترانه سراها هم به عشق اینکه شادمهر کارهایشان را می خواند نسبت به این موضوع اعتراضی نداشتند.

واین قطع رابطه ادامه دار بود یا آشتی کردید؟

بعد از مدتی یکی از ترانه سراهایش با من تماس گرفت و گفت که این شماره شادمهر است و از تو خواسته که با او تماس بگیری.من با اوتماس گرفتم و چندشب پشت سر هم باهم صحبت کردیم.حتی به من برای سرودن ترانه جدید هم پیشنهاد داد اما به یک باره این تماسها قطع شد.بعد از چندماه یک آقایی با من تماس گرفتند و گفتند من مدیر برنامه شادمهر هستم و به من گفته اند برای گرفتن شعر با شما تماس بگیرم که این موضوع واقعا به من برخورد و برای من واقعا سنگین بود.

درجریان ازدواج شادمهر بودید؟

بله،اتفاقا خیلی هم دراین مورد خندیدم.فکر می کنم حدود سه سال پیش بود که شادمهر گفت که با یک دختر آمریکایی آشنا شده است و قصد دارند باهم ازدواج کنند.من به شوخی بهش گفتم که برای اقامتت داری این کار را می کنی اما گقت که واقعا دوستش دارم.

زمانی که در ایران بود حرفی برای ازدواج بین شما رد و بدل نشد؟

مردم خیلی این تفکر را داشتند که شادمهر با دختری که اشعارش را می گوید ازدواج کرده است.این شایعات وجود داشت اما هیچ وقت این بحث ها بین ما نبود شاید یکی از دلایلی هم که باعث شد مارابطه کاری قوی داشته باشیم همین بود چون اگر رابطه ای خارج از کار بین ما وجود داشت شاید خیلی زود به مشکل بر میخوردم.جالب است بدانید که در فیلمنامه پرپرواز اسم دختر رو به روی شادمهر هم نیلوفر بود که با پا فشاری من این اسم تغییر کرد

Likes(12)Dislikes(6)

مطالب مشابه

ارسال نظر

۴۳ نظر
جواد در شنبه , ۷ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

کامل خوندم :دی

چه جالب ، نمیشناختمش این زنه رو ...

چه حرفای باحالی زده.

Likes(1)Dislikes(2)
admin در شنبه , ۷ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

منم نمیشناختمش اتفاقا :دی

Likes(0)Dislikes(0)
محسن در دوشنبه , ۹ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

حرفای بسیار جالبی بودند.من تا بحال حتی اسم این خانم رانشنیده بودم ولی با توجه به ترانه هایشان. میتوانم بگویم ایشان قلم جادویی دارند در ترانه سرایی

Likes(1)Dislikes(0)
تامران در سه شنبه , ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

خانم لاری پور باارادتی که دارم واشنایی با شما واخلاقتان که کمی برای باقی دوستان اشنا نیست سعی کنید شهرت را دوباره درقلمتان بیابید
هنرمندی که فقط نوک بینی خودرامیبیند نمیتواند به اشعارش خوب نگاه کند
هنرمندی که اخلاق ندارد هیچ ندارد
هنوزهم مثل من روزهای تولد وعیدغمگین میشوید یا اینهم جز؟
دوستدارومنتقدهمیشگی شما که میشناسید
درضمن به بچه های گل چلچراغ سلام برسانید
لطفاگاردتان راکمی پایین بیاورید . شادمهربادزدیدن سوژه مشکوکم بهت ازمن ثابت کرد که بسیارهشیاراست دربرداشتن اهنگهای یونانی وغربی مثل چندروزه دل دیونه-مشکوکم-سبب-و..... اورجینالش راهمه دارند.ازاعتیادش نمیدانم گفتید یا نه روزهای اول درکانادا .به من چه؟ دوستان خانم لاری پوریکی ازاولین ها درموسیقی ایران است سال ۷۴ شاید هم کمی زودتر به طورحرفه ای نوشت برایشان باید فرش قرمزپهن کرد حرفهای حقیرهم متلک فرض نکنید خودشان میدانند به چه اشاره میکنم .اهنگ یاس ترانه ازایشان است وکلی ازآلبوم مسافر واکثرکارهای هنرمندان

Likes(2)Dislikes(6)
تامران در سه شنبه , ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

راستی تازه خواندم بانو همزمان با انتشار ومجوزخواندن خشایار من ویکی ازدوستانم هم درامتحان خوانندگی قبول شدیم اما امان ازدستهایی که باید قطع شوند ونمیشوند
لطفا دوست عزیزمان محسن را همپای دیگرخوانندگان نپندارید خانم لاریپورخواهش میکنم بدانید انها که هیاهو نمیکنند بیشترنظاره گرابلهانند اخه با عرض معذرت یگانه اجرای زنده خارج میخونه محسن چاوشی که حرفشو نزنید و...واقعا این موسیقی به کجا داره میره؟قهقرا اینو وقتی اولیای هنرجوهای حقیر میایند ومیگویند چرافرزندم تولدت مبارک رابلد نیست حس میکنم درکشوری که هر ادم بیکاری خواننده وموزیسین میشود با عکس وپوستروتیپ به جایی میرسد بهتراست موزیگ راگل گرفت.چرامهدی یغمایی که هم صدا دارد هم موسیقی خوانده نباید مثل یگانه حمایت شود اه حالم بهم میخورد ازاینکه درکشورم موسیقی بیش ازدیگرجاها سلیقه است وتعصبانه .حامی افسرده نمیخواند کسی میداند/و....لطفا این خواننده هایی که زیر۱۰سال اومدند کاسه کوزه روجمع کنند مگربدانند هنریعنی ساکت ماندن وسر فرو افکندن هرکدام که دوست دارند حاضرم با ارکسترسمفونیک ایران باهاشون رواستیج برم به شرطی که هرکدام بد خواندیم برای همیشه لال شویم اینو من میگم که۲۹ سال کارم اموختن هنره اما بدلیل طرزفکر ورک گویی دشنه امثال اقایون به تنم همیشه میشینه عاقلان دانند مدیر محترم لطف کنند حرفهای من پیرمرد رو سانسور نکنن چون دو کلمه حرف حساب.درضمن دوست عزیزم زنه کلمه مناسبی برای شان یک مرد ایرانی نیست.

Likes(1)Dislikes(0)
شادی در پنج شنبه , ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

اه این دختره چه اعتماد به نفسی داره اگه خود شادمهر روابط عمومی خوبی نداشت به اینجا نمیرسید

Likes(5)Dislikes(0)
mina در یکشنبه , ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

چرته...
حداقل کمتر پشت سر استاد بد میگفتی که تابلو نشه داری از حرص میترکی که دیگه با شادمهر کار نمیکنی و .....

Likes(1)Dislikes(0)
نرگس در جمعه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۱ گفته :

مصاحبه ی جالبی بود. ولی دوستانی که نظر دادن بهتر بود کمی در کلمه هایی که بکار بردن دقت میکردن! اگر شما واقعا با شادمهر و کارهاش از ابتدا آشنا بودید پس باید خانم لاری پور رو هم میشناختید!!! اصلا قشنگ نیست که آدم راجع به موضوعی که اطلاعاتی درباره ش نداره اظهار نظر کنه! با دوست خوبمون تامران هم موافقم, استفاده از لفظ “ زنه “ اصلا جالب نبود!ممنون...

Likes(1)Dislikes(1)
سارینا در دوشنبه , ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ گفته :

سلام
کاش حرفات راست بود
دیوانه اینا رو میگی دل خودت آروم بشه تو حتی شادمهر رو درست نمیدیدی این دروغها چیه میگی
یه همه چیز لو میره من به شادمهر کمک میکنم که پتتو بریزه روی آب
فکر کردی فرزاد حسنی رو خر کردی همه رو میتونی سوارشون بشی حالتو میگیرم که دری وری نگی
من میدونم تو چی توی دلت بود تو شادمهرو دوست نداشتی ؟؟
پادمهر نگاتم نکرد تو ۳ سال از شادمهر بزرگتری خانم متولد۲۸ مرداد ۱۳۴۹ بزار بیشتر نگم با ۴ تا شعر دادن آدم دختر خاله طرف نمیشه با همین کارای آددمای بی وجدانی مث تو رفت یه روز همه چیزو میگم داره مقدماتش آماده میشه شادمهر میاد و همه چیز معلوم میشه اونموقع خیلیا باید برند آب خنک بخورند ...

Likes(2)Dislikes(1)
سارینا در دوشنبه , ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ گفته :

بخشید خانم متولد ۲۷ مرداد اشکال تایپی بود حالا چه فرقی داره مگه میخوام واسش تولد بگیرم
یه مصاحبه قبلا از خوندم کاملا عکس این مطالب بود
دختره توهماتشو میگه

Likes(0)Dislikes(2)
مهران در شنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ گفته :

یعنی چی استفاده از کلمه زنه خوب نیست؟شما تو خلوتتون چی میگین؟زن همون خانومه.حالا یکی دوست داره میگه زن یکی میگه خانم مگه معلم اخلاقید برید خودتون رو اصلاح کنیدو کمتر راجع به این و ان نظر بدین.آقای تامران اعتیاد شادمهر به شما چه مربوط !!ببینم اگه خودتم درگیر غوا اعتیاد بودی دوست داشتی یکی بیادو اینجوری حرف بزنه؟هر کسی یه زمانی اشتباه میکنه.مهم الانه که دیگه معتاد نیست.حداقل اینقدر مرده که اعتراف کرد که معتاد بوده اما آیا شما وجود میکنی حتی اسم و فامیلتو بدی؟اینقدر هم ار ارکسترو صدا حرف نزنید و به شاگرداتون تولدت مبارک یاد بدید!!!اگه این کاره بودی به قول خودت سکوت می کردی.زندگی شخصی هر کس به خودش ریط داره!یا علی

Likes(1)Dislikes(1)
مهران در شنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ گفته :

نیلوفر خانم شما هم یاد گرفتی؟شادمهرو نردبون خودت کردی؟تا حالا کجا بودی؟چرا دهنتو بسته بودی؟با شادمهر کار میکردیو عاشقش نبودی؟به قول احمدی نژاد بگم؟؟؟بگم؟

Likes(0)Dislikes(0)
ehsan در یکشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۱ گفته :

ببینید به نظر من مهم نیست که شادمهر تو گذشتش چه اشتباهاتی کرده--مهم اینه که الان شادمهر تو دل تموم مردم خودشو جا کرده و اینکه شادمهر چه داخل وچه بیرون از کشور باشه همون شادمهره----طرفدار همیشگی شادمهر عزیز

Likes(1)Dislikes(0)
Negar در چهارشنبه , ۲۶ مهر ۱۳۹۱ گفته :

بگم بگم خیلی باحال بود :[)

Likes(0)Dislikes(0)
مجید در جمعه , ۱۹ آبان ۱۳۹۱ گفته :

حرفاش جالب بود ولی بنظرم یه جاهاییش درست نبود.

Likes(0)Dislikes(0)
masoud در یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۱ گفته :

شادمهر خیلی تقلید کرده دوستان
این خانمم واقعا خانم مجترمی هستن

Likes(1)Dislikes(0)
برادر شادمهر در پنج شنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۱ گفته :

خیلی وقته ندیدمش(شادمهرو)میشه کاری کرد برکرده. تشکر از خانوم لاری پور .تبریز

Likes(0)Dislikes(0)
یاسمن در شنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۱ گفته :

من خودم طرفدار شادمهرم ولی میخوام بیطرفانه قضاوت کنم حرفهای خانم لاری پور تا حدودی درسته اگه دقت کرده باشین شادمهر تو اکثر ترانه هاش حرف از شک و تردید میزنه انگار خیلی به اطرافیانش اعتماد نداره... خصوصیات اخلاقی هرکس بخودش مربوطه ولی ایشون راست میگن. اصولا مدای بهمن ماهی بی ثبات و شکاک هستن.

Likes(0)Dislikes(0)
sara در شنبه , ۱۶ دی ۱۳۹۱ گفته :

چه اهمیتی داره که یه خواننده کی بوده یا کی هست .اصلا زندگی ادما به کسی ربطی نداره .ما به عنوان یه شنونده و طرفدار فقط باید صدا و موسیقیو بشنویم و ازش لذت ببریم .پس مهم نیست شادمهر کجاستو چه کرده مهم اینه که شادمهر موسیقیو ترک نکنه .مهم نیس خانم لاری پور راست میگه یا نه مهم اینه که ترانه هاش حرف نداره.

Likes(1)Dislikes(0)
david_22 در دوشنبه , ۱۸ دی ۱۳۹۱ گفته :

با این همه حال یه چیزایی هست که هیچکس حتی بد خواهان شادمهر هم نمیتونن انکارش کنن اینکه شادمهر همیشه یه سر و گردن از همه ی خوانندها بالاتره و خواننده هایی مثل محسن یگانه؛عسکری؛احمدوند و ..... همیشه از استاد شادمهر تقلید میکنند (درود بر شادمهر و طرفدارانش.درضمن شادمهر تو سایت ویکی صدا رتبه ی ۱ رو داره)

Likes(0)Dislikes(0)
حسین در جمعه , ۲۲ دی ۱۳۹۱ گفته :

امان از بی فرهنگان همیشه عقب مانده ایرانی

طرز حرف زدن با دوتا هنرمند رو هم بلد نیستن

Likes(0)Dislikes(0)
حسین در جمعه , ۲۲ دی ۱۳۹۱ گفته :

تمام طرفداران شادمهر عزیز

به حرفای این عقده ای ها و زد شادمهری ها اصلا توجه نکنید که شادمهر تقلید کرده و ... اگه تقلید کرده نشون ما هم بدونم

من به شخصه کامل تحقیق کردم شادمهر فقط آهنگ مشکوک رو کاور کرده همین

اینا با این حرفاشون میخوان عقده هاشونو تخلیه کنند اگه راست میگید یه اهنگی که ازش تقلید کرده رو نشون بدین ما هم بدونیم چرا رو هوا حرف میزنین

Likes(0)Dislikes(0)
محمد رضا در پنج شنبه , ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ گفته :

مرسی داش حسین .بعضیا داشتن خیلی پررو میشدن

Likes(0)Dislikes(1)
همایون در سه شنبه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ گفته :

ممنون جالب بود

Likes(0)Dislikes(0)
زکیه در دوشنبه , ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ گفته :

چندتا رُمانِ فوق العاده هست که اسم نویسندش؛
"نیلوفر لاری"هستش.دیگه "پور"نداره ادامش.
به نظرتون همین خانومه؟
خیلی قشنگن.اگه واقعا کاره ایشونه؛باید بگم
شخصیت بزرگواری هستن.هنرمند واقعی..... . . . . .
تمام آهنگای قشنگی که شادمهرو معروف کرد
این خانوم گفتن..... . . . . بی انصافو حسود نباشید.

Likes(0)Dislikes(0)
parsa در شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۲ گفته :

حرفهای دوستان که کامنت گذاشته بودند در این باره تا قدری درسته تا اندازه ایی هم میشه گفت نه! نه از این باره که از طرف خانمها فقط توهین بود که البته طبیعی هستش به این خاطر که بین خانمها اکثر قریب به اتفاقشون یه حس حسادت شدید هست به گونه ایی که پیشرفت هم جنس خودشون و نمیتونن ببینن این یه چیز ثابت شدس. اگر دقت کنید خانم لاری پور حرفی بر علیه شادمهر نگفت و در اکثر حرفاش ازش به خوبی یاد کرد. خانمهایی که کامنت گذاشتن باید بدون که از چیزی که نمیدونن و سواد آنچنانی ندارن حرف نزنن خواهشنن. پس من هم برای این خانم و همچنین شادمهر هر جا که هست آرزوی موفقیت میکنم مرسی.

Likes(0)Dislikes(0)
ناشناس در شنبه , ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ گفته :

بعضی ها واقعا خیلی کم شعورن . خانم نیلوفر لاری همه حرفاشون حقیقته . از بعضی شماها که ایشون رو نمیشناسید میخوام قبل از اینکه چیزی در مورد خانوم لاری پور تو این سایت بنویسید اول ببینید این خانوم کی هستن بعد نظر بدین .

Likes(0)Dislikes(0)
پرنوش در دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۲ گفته :

کاش بیشتر راجب ازدواج حرف میزد خیلی خوبه که ازدواج کرد.
بچه ها یه چیزی این نیلوفره واقعا حرفاش راسته؟

Likes(0)Dislikes(0)
افشین در دوشنبه , ۱۰ تیر ۱۳۹۲ گفته :

فک نکنم پرنوش

Likes(0)Dislikes(0)
سارا در شنبه , ۲۲ تیر ۱۳۹۲ گفته :

سلام.باید بگم که خیلی از این حرفایی که نوشته شده بود درست نیست.از جمله قضیه عرشیا و یا این که فرزاد حسنی شعر آدم فروش اصلا نگفته.خوندم این مطلب رو اما خیلی هاش اشتباه بود.

Likes(0)Dislikes(0)
Melina در سه شنبه , ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ گفته :

Salam..Faghat ebtedaye coumentam ino begam k man ghasde bi ehterami be hich fardio nadaram doostan.....Bayaad begam k age faghat1 kam aghl o deghat be kharj bedin kheili rahat motevajehe in amr k khanom Lari Poor vaghean ghasd jelve dadane Ostad ro b soorat nakhoshayandi daran k khode man ino takzib mikonam va b nazaram ishoon Deleshoon az 1 ja dige porrrre:-)Ino dige hame midoonan k OSTAD ba oon panjehaye Talaish o Sedaye Takeshhhhh ghalbe hame Tarafdarasho taskhirrrrrrr karde...........Ma hamishe doostdaret mimoonim Ostad Shadmehr Aziz

Likes(0)Dislikes(0)
مجتبی در چهارشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۲ گفته :

سلام اشعار نیلوفر جالب بود ولی بنظرم اشعار جواد شرفپور و مونا برزویی بیشتر به شخصیت شادمهر می خورن، اشعار نیلوفر خیلی دخترونن مثل آهنگ آبی، درضمن شادمهر یک ستاره نیست بلکه فوق ستاره است چون هم آهنگسازه هم نوازنده همه ی سازها و هم بازیگر، هیچکی داخل وخارج ایران همه ی این شرایط رو نداره، بهرحال فراموش نکنین برای مهستی و ابی آهنگ ساخته.

Likes(0)Dislikes(0)
مهسا در پنج شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۲ گفته :

من فقط از خدا سلامتی شادمهرجونمو میبخوام

Likes(1)Dislikes(0)
فرهاد در سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ گفته :

دوستان صحبت های آقایی تامران رو جدی نگیرید این آقا یا اینکه نفهمه یا اینکه خودش رو زده به نفهمی....
شادمهر عقیلی کارش درسته و همیشه مورد تایید همه بزرگان موسیقی بوده و هست اگه شک دارید کمی تحقیق کنید و به شایعات توجه نکنید
حرف های آقای تامران که از روی جاهلی و نادانی زده شده رو نشنیده میگیریم

مرسی از اینکه این مصاحبه رو توی سایت گذاشتید
موفق باشید

Likes(0)Dislikes(0)
mohsen در جمعه , ۲ خرداد ۱۳۹۳ گفته :

سلام
فقط خواستم بگم رفتن شادمهر تقصیر هیچکس نیست شادمهر بلندپرواز بود دوست داشت اوج بگیره واینکه بیشتر اهنگهایی که شادمهر خونده در خارج قطعا تو ایران مجوز نمیگرفت.
شادمهر هرگز بر نخواهد گشت ولی من از اینجا براش ارزوی موفقیت میکنم.
شادمهر عقیلی دوستت دارم.
به قول حمید عسکری
(هیشکی مث من تو رو دوس نداره)

Likes(0)Dislikes(0)
سروش در پنج شنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ گفته :

من همه نظرات رو نخوندم اما از همه مسخره تر حرفای تامران بود ، همین مونده که شادمهر بیاد آهنگی رو از کسی بدزده که حتی اسمش رو هم کسی نشنیده ، آخه مگه شاعر یا شعر خوب کمه که آدم با امثال شما معاشرت کنه ؟ آونهم شادمهر با شما ! عجب ، بهرحال خانم لاری پور شعرهای بی نظیری دارن و نشون از احساسشون داره ، شاید هم رابطه ای بینشون بوده که حالا لحنشون اینقدر تند و روک هستش ، بهرحال شادمهر جایگاهش همیشه محفوظه و نه با طرفداری من بالاتر میره نه با تهمتای امثال تامران و ،،،،، پایین ،

Likes(1)Dislikes(0)
رضا در دوشنبه , ۸ دی ۱۳۹۳ گفته :

با سلام خدمت دوستان
بنده یکی از طرفداران واقعی شادمهر عقیلی هستم . من به طور تخصصی از هنر موسیقی سرم نمیشه ولی به جرات میتونم بگم صدای من خیلی شبیه شادمهر و حتی یه جورایی چهره بنده شبیه استاد هستش و اینو بیشتر دوستانم بهم تاکیید کردن و یکی از آرزوهام از نزدیک دیدن استاد هست ، من در حدی نیستم که بخوام از استاد انتقاد کنم ولی اینها دل نوشته های خودمه که خوتاستم به شما هم بگم ، میخواستم در مورد استاد یکم حرف بزنم هر کی قبول داشت حتما لایک بزنه ، این نقد کاملا از خودمه و خودم به این نتایج رسیدم ، شادمهر عقیلی یکم روابط عمومی پایینی داره و به طور ساده کمی راحت نیست با مردم و فردی مغرور هستش اینو میتوان از آهنگها و فیلمهای استاد فهمید و یکی از دلایلی که از ایران مهاجرت کرد نارضایتی استاد از وضعیت موسیقی ایران بود که متاسفانه بعد رفتن استاد همه چیز ۱۸۰ درجه عوض شد میتونم بگم نقطه عطف موسیقی ایران بعد انقلاب مهاجرت استاد بود که واقعا حیف شد و استاد در خارج از کشور تحلیل یافت . شادمهر بیشتر از اینکه خواننده خوبی باشه آهنگساز و تنظیم کننده خوبی هستش ، ویولون و گیتارش که محشره - شادمهر یه جورایی از گذشته خودش ناراضیه از مصاحبه هاش معلومه - کلاً یه شخصیت خاصی داره که هر کسی نمیتونه باهاش رابطه برقرار کنه - شادمهر از کسی تقلید نکرده ولی یه جورایی سبکش شبیه سیاوش شمس هستش که سن بالاتری از شادمهر داره - یکی از چیزایی که منو ناراحت میکنه تغییر مدل مو و استایل شادمهر هست و اینکه بیشتر کلیپهای شادمهر بی مفهوم هستش و یکم در شان استاد نیست فقط قدرت فیلم برداری و تکنولوژی رو به رخ میکشه و یکم حس میکنم سبکش به سمت راک کشیده شده ، مخصوصا کلیپهای اخیر - و مطلب آخر اینکه در قدرتمندی و با کیفیت بودن و با تحریر بودن صدای شادمهر شکی نیست ولی تنها ضعف استاد در اجرای زنده هست که اصلا به دل من نمیشینه - به جرات میتونم بگم محسن یگانه از این لحاظ برتری داره نسبت به استاد و اینکه یگانه - مرحوم پاشایی - سامان جلیلی - رامین بیباک - حمید عسکری و احمدوند هیچکدام از هم و حتی از شادمهر تقلید نکرده اند و هر کدام یه سبک خاص و زیبایی خاص خود را دارند . با تشکر عاشق شادمهر رضا
کسی حرفامو به دل نگیره چون من از همتون بیشتر استاد رو دوست دارم . مرسی

Likes(1)Dislikes(0)
افشین سعدالدین در یکشنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۳ گفته :

سلام نیلوفرخانم
با عرض ادب من افشین سعدالدین هستم پسر خاله شادمهر عزیز۰۹۱۲۱۰۷۸۲۳۹
شادمهر تو تمام صحبتها از شما بعنوان دوست خوب و قابل اعتماد یاد میکرده و هنوز هم همین تفکر را نسبت به شما داره
خواهش میکنم نگذارید از نوع گفتن مطالب برداشت نا صحیح انجام بشه
و ابزار کاری بشه برای سود جویان
با سپاس فراوان از بانو نیلوفر لاری پور
ارادتمند افشین سعدالدین
در ضمن خاله ام سلام رساندند

Likes(5)Dislikes(0)
amir در دوشنبه , ۱ تیر ۱۳۹۴ گفته :

درسته که شادمهر واقعا خوبه به نظرم این خوب بودن رو مدیون بچه های ایرانه البته خودش هم که واقعا سوپر استار صداست

Likes(0)Dislikes(0)
سعید در پنج شنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

سلام به همگی.به نظر من یه دوست واقعی هیچوقت دوستشو نمیفروشه مگه اینکه دلش خیلی پر باشه.............................................................................................

Likes(0)Dislikes(0)
محمد علی بیات در دوشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۴ گفته :

اولا سلامی از عشقی ک دارم ب شادمهرم و خانم لاری پور عزیز و اینک من از بچگی با آهنگهای اوبزرگ شدم و من ۱۸ سالمه از استان گلستان منطقه کالپوش روستایی نامنیک و من خیلی وقت هس ک چاره ای برای فرار از ایران ب سوی شادمهر هستم وی روزی مطمئنم ک خواهم رفت و من انقدر شادمهریم ک کسایی ک منو میشناسن ب اسم شادمهر صدام میزنن و هیچ ادعایی هم نمیکنم و درمورد خانم نیلوفر لاری پور انتقادی ندارم و شادمهر خودش بودو خودش ونظر کسلنی ک با نظر شادمهر هم خونی نیس مهم نیست پس دوستان هر کس از شادمهر بد گفته کسانی ان ک ب گرد شادمهر نرسیدن.شادمهرم آدینه دونیم سنن غیرز هیچکمه استمرم .. ب زبان ترکی بود

نظر من واقعی و میتونم ثابت کنم

Likes(0)Dislikes(0)
یه نفر در یکشنبه , ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

حالا چرا داری شماره میدی جناب افشین سعدالدین؟

باشه قبول! شما اصلا خودشی!

هه هه هه....

Likes(0)Dislikes(0)
کوروش در یکشنبه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

جالبه خانم لاری پور اشاره نکرد به این موضوع ک شادمهر هم با ادا دراوردن از سیاوش شمس‌ شد شادمهر

Likes(0)Dislikes(0)